Pokaz cięcia grusz – 11 stycznia 2024 r. – Uleniec

Pokaz cięcia grusz
Zapraszamy na zimowe spotkanie Klubu Gruszowego. Pokaz cięcia grusz odbędzie się 11 stycznia 2024 roku w gospodarstwie p. Elżbiety i Wojciecha Kot w Uleńcu. Poprowadzi je doradca z Holandii – Marco van Beusichem.

Przed nami zimowe spotkanie Klubu Gruszowego. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych uprawą grusz. Głównym punktem spotkania będzie pokaz cięcia grusz (drzewa w różnym wieku, przy różnych systemach prowadzenia), który przeprowadzi ceniony doradca z Holandii – Marco van Beusichem.
Jak zawsze warsztaty z doradcą będą dobrą okazją do poruszenia innych ważnych tematów w szerszym gronie (m.in. walka z miodówką na stracie sezonu czy nawożenie). Poza tym, jak doskonale wiedzą stali uczestnicy Klubu, ważnym aspektem spotkania jest także sama dyskusja i wymiana spostrzeżeń w gronie profesjonalistów.
Dzięki uprzejmości naszych gospodarzy wydarzenie odbędzie się w sadzie państwa Elżbiety i Wojciecha Kot, który przez wielu uważany jest za wzorzec w uprawie tego gatunku.
Spotkanie będzie miało formę praktycznych warsztatów i w całości odbędzie się w sadzie. Partnerami spotkania są firmy – ICB Pharma i Biocont. Natomiast patronat medialny nad wydarzeniem objął Miesięcznik Praktycznego Sadownictwa SAD, a także portal SAD24.pl.
Spotkanie, jak zawsze będzie miało formę praktycznych warsztatów i w całości odbędzie się w sadzie. Warto też wykorzystać je w celu zadania konkretnych pytań doradcy.
Program spotkania wygląda następująco:
10.30 – 11.00 Rejestracja uczestników
11.00 – 13.00 Warsztaty praktyczne w sadzie, pokaz cięcia, zalecenia, prezentacje partnerów spotkania
13.00 – 15.00 Lunch i konsultacje z doradcą oraz partnerami spotkania

Udział w spotkaniu jest płatny. Bilet wstępu to koszt 200 zł. Dla prenumeratorów MPS SAD przygotowaliśmy zniżkę i bilet w cenie 150 zł. 

Jeśli przeglądasz tą stronę na telefonie, przeskroluj (zjedź niżej) i tam znajdziesz moduł zakupu biletu.

Ilość miejsc jest ograniczona. Po zakupie biletu otrzymacie Państwo szczegółowe informacje dotyczące spotkania w wiadomości sms.

Bilety będzie można również zakupić na miejscu – konieczne jest jednak telefoniczne potwierdzenie udziału – Zadzwoń teraz:
600-489-611, 600-489-142.

  • Data : 11/01/2024
  • Godzina : 10:30 - 17:00 (UTC)
  • Reg. Deadline : 10/01/2024
  • Lokalizacja : Uleniec

Registration Deadline Expired!!

Organizatorzy

MPS SAD

SAD24.PL

Wydawnictwo PLANTPRESS