Spotkanie Klubu Gruszowego – 18 sierpnia 2023 r. – Uleniec

Sad gruszowy - spotkanie klubu gruszowego
Już 18 sierpnia 2023 zapraszamy na przedzbiorcze spotkanie Klubu Gruszowego. Zainteresowani uprawą grusz będą mieli okazję zobaczyć tuż przed zbiorami sad gruszowy państwa Elżbiety i Wojciecha Kotów, bo to właśnie w ich gospodarstwie odbędą się warsztaty.

Głównym tematem tego spotkania Klubu Gruszowego będzie ochrona przedzbiorcza, prawidłowe wyznaczanie terminu zbioru i przechowywanie gruszek.  Pojawią się także zalecenia na bieżący okres. Będzie to również dobra okazja do podsumowania sezonu i omówienia największych wyzwań, z jakimi przyszło się zmierzyć w tym roku.
Oczywiście jak zawsze Klub Gruszowy to także możliwość spotkania się w szerokim gronie producentów gruszek i wymiany opinii. Warsztaty w całości odbędą się w sadzie i poprowadzi je Marcin Piesiewicz, który posiada wieloletnie doświadczenie w przechowalnictwie owoców.
Tym razem będziemy mieli okazję gościć w sadzie państwa Elżbiety i Wojciecha Kotów, który dla wielu jest wzorcowym przykładem uprawy grusz i produkcji owoców najwyższej jakości. Gospodarze spotkania mają wieloletnie doświadczenie w uprawie grusz i wiele ciekawych spostrzeżeń na temat agrotechniki i sytuacji rynkowej.
Spotkanie, jak zawsze będzie miało formę praktycznych warsztatów i w całości odbędzie się w sadzie. Warto też wykorzystać je w celu zadania konkretnych pytań doradcy. Partnerami spotkania są firmy ICB PHARMA i UPL, a patronat nad spotkaniem objął Miesięcznik Praktycznego Sadownictwa SAD, a także portal SAD24.pl.
Program spotkania wygląda następująco:
10.30 – 11.00 Rejestracja uczestników
11.00 – 13.00 Warsztaty praktyczne w sadzie, przejście po kwaterach w różnym wieku, zalecenia
13.00 – 15.00 Lunch i konsultacje z doradcą oraz partnerami spotkania

Udział w spotkaniu jest płatny. Bilet wstępu to koszt 200 zł. Dla prenumeratorów MPS SAD przygotowaliśmy zniżkę i bilet w cenie 150 zł. 

Jeśli przeglądasz tą stronę na telefonie, przeskroluj (zjedź niżej) i tam znajdziesz moduł zakupu biletu.

Ilość miejsc jest ograniczona. Po zakupie biletu otrzymacie Państwo szczegółowe informacje dotyczące spotkania w wiadomości sms.

Bilety będzie można również zakupić na miejscu – konieczne jest jednak telefoniczne potwierdzenie udziału – Zadzwoń teraz:
600-489-611, 600-489-142.

  • Data : 18/08/2023
  • Godzina : 10:30 - 17:00 (UTC)
  • Reg. Deadline : 17/08/2023
  • Lokalizacja : Uleniec

Registration Deadline Expired!!

Organizatorzy

MPS SAD

SAD24.PL

Wydawnictwo PLANTPRESS