Kontakt

dane firmy

PLANTPRESS Sp. z o.o.

ul. Królowej Jadwigi 262A, 30-218 Kraków

tel: (12) 636-18-51
tel: 600-489-547

adres korespondencyjny:
ul. Łanowa 10, 30-725 Kraków

KONTA BANKOWE

OGŁOSZENIA:
72 1240 4722 1111 0000 4857 2587
93 1140 1225 0000 3718 2700 1001

PRENUMERATA WYDAWNICTWA
65 1240 4722 1111 0010 2729 5729

DOJAZD

Redakcje

Hasło Ogrodnicze, Miesięcznik Praktycznego Sadownictwa – SAD, Szkółkarstwo, Informator Sadowniczy, Wiadomości Rolnicze Polska, Warzywa, Truskawka, malina, jagody, Szklarnie Tunele Osłony, Czereśnia.

adres korespondencyjny:

ul. Łanowa 10
30-725, Kraków
tel: (12) 636-18-51
tel: 600-489-547

Reklama

tel.  600-489-547
ogloszenia@plantpress.pl

Iwona Masłowska – kierownik biura reklamy
tel. kom.: 600-489-614
iwona.maslowska@plantpress.pl

Delfina Jędras
tel. kom.: 600-489-615
delfina.jedras@plantpress.pl

Katarzyna Kulczak
tel. kom.: 600-489-564
katarzyna.kulczak@plantpress.pl

Radosław Barabasz
tel. kom.: 600-489-558
radoslaw.barabasz@plantpress.pl

Wioletta Dziedzic
tel. kom: 731-950-450
wioletta.dziedzic@plantpress.pl

Katarzyna Owczarek
tel. kom: 600-489-616
katarzyna.owczarek@plantpress.pl

sprzedaż i obsługa klienta

tel. (12) 636-18-51
dystrybucja@plantpress.pl

Katarzyna Cichecka
tel. kom.: 532-545-424
katarzyna.cichecka@plantpress.pl

Weronika Sasak
tel. kom.: 600-489-541
weronika.sasak@plantpress.pl

Jarosław Szmigiel
tel. kom.: 606-950-906
jaroslaw.szmigiel@plantpress.pl

Tomasz Lis
tel. kom.: 602-651-838
tomasz.lis@plantpress.pl

REDAKTORZY

Aleksandra Andrzejewska
redaktor naczelna miesięcznika “Warzywa”

tel. kom.: 608-006-842
aleksandra.andrzejewska@plantpress.pl

Anna Arabska
redaktor naczelna miesięcznika “Wiadomości Rolnicze Polska”
tel. kom: 501-656-483
anna.arabska@plantpress.pl

Aleksandra Czerwińska-Nowak
redaktor naczelna dwumiesięcznika “Szklarnie Tunele Osłony”

tel. kom.: 608-006-843
aleksandra.czerwinska@plantpress.pl

Ilona Stelmasiewicz
redaktor naczelna dwumiesięcznika “Szkółkarstwo”

tel. kom.: 606-986-751
ilona.stelmasiewicz@plantpress.pl

Anita Łukawska
redaktor naczelna czasopisma „Czereśnia”

tel. kom.: 600-489-618
anita.lukawska@plantpress.pl

Marzena Brodowska
redaktor miesięcznika “Wiadomości Rolnicze Polska”

tel. kom.: 532-545-422
marzena.brodowska@plantpress.pl

Jakub Dobrosz
redaktor naczelny portalu Warzywa.pl

tel. kom.: 600-489-551
jakub.dobrosz@plantpress.pl

Monika Strużyk
redaktor naczelna miesięcznika “MPS Sad”
tel. kom.: 600-489-613
monika.struzyk@plantpress.pl

Justyna Dobrosz
redaktor naczelna portalu sad24.pl
tel. kom.: 600-489-142
justyna.dobrosz@plantpress.pl

Mateusz Wasak
redaktor prowadzący portal Wrp.pl
tel. kom.: 600-489-612
mateusz.wasak@plantpress.pl